fb Kwiaciarnia Grafiki @-\\-- ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, kontakt@kwiaciarniagrafiki.pl
nasionko-marta-kwiatek-11-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-10-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-9-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-8-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-7-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-6-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-5-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-4-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-3-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-2-fot-mania-zyzak nasionko-marta-kwiatek-1-fot-mania-zyzak

Książka dla najmłodszych

Premiera książki była okazją nie tylko do zakupienia NASIONKowego wydawnictawa, ale też zobaczenia kilku plakatów, które historię roślinną dopowiadały oraz zapowiedź kolejnej bajki. Wszystko w mocnych flou kolorach, których sitodruk się w ogóle nie boi. Autorka również.

Jak przystało na otwarcia w naszej kwiaciarnianej pracowni, był również sitodruk na żywo. Drukowaliśmy jednego z bohaterów NASIONKA. a że do odważnych i młodych świat należy, uczestnicy wernisażu sprawy druku brali we własne ręce.

Tych którzy na wernisaż nie dotarli, uspokajamy, wystawę można oglądać do połowy kwietnia. Przed wizytą prosimy się wcześniej zapowiedzieć, gdyż u nas w pracowni jest bardzo miło, jednak całego czasu tam nie spędzamy. 

Więcej o wydarzeniu możecie znaleźć na stronie wydarzenia, tutaj

Umawiamy się tutaj